Будівлі серії АМБАР

арочні безкаркасні споруди

Для виготовлення будівель компанія має повний комплект обладнання MIC-240, MIC-120 американської компанії MIC Industries UBM. Ми повністю автоматизували процеси формування самоснесучих аркових панелей завданого радіусу та довжини. Дотримуючись високого рівня якості і точності виготовлення, ми виконуємо будь-яке технічне завдання замовника і мінімізуємо норми витрат матеріалів.

Стережіться!!! Китайські аналоги обладнання UBM – це підробка, яка не витримує технологію формування сталі і порушує її конструкційні властивості. Будівля, виготовлена на такому обладнанні, не витримає снігових і вітрових навантажень. Руйнування будівлі призведе до значних фінансових втрат.

Ми працюємо на сертифікованому обладнанні

Технологія безкаркасного будівництва заснована на посиленні характеристик міцності листового металу спеціальним формуванням.
Оригінальна панелеформувальна лінія UBM забезпечує механічну обробку сталі абсолютно без пошкодження її захисного антикорозійного покриття (цинку, фарби, полімеру).

Оригінальна американська технологія UBM

Холодногнуті профілі безкаркасних будівель виготовляються на автоматичній панелеформувальнній машині. Матеріал – конструкційна сталь (оцинкована або з кольоровим полімерним покриттям) товщиною 0,8-1,7мм. Із рулонної сталі формуються самонесучі гофровані панелі арочного перерізу і прямі панелі – для торцевих стін.
Автоматичною забортовочною машинкою металеві панелі з’єднуються в секції. Отримані секції встановлюються на основу і з’єднуються в єдину самонесучу безкаркасну оболонку. Всі з’єднання виходять абсолютно герметичними і не вимагають застосування заклепок, гайок, болтів і ущільнюючих матеріалів.
Після установки на підготовлену основу панелі жорстко фіксуються легким бетонним цоколем.
На заключному етапі виконується монтаж торців будівлі, встановлюються ворота, двері, вікна, за необхідності – виконується утеплення.
Утеплення будівель АМБАР виконується двома способами:

  • роблять двошарову конструкцію з утеплювачем між шарами;
  • напилюють утеплювач зсередини в одношаровій конструкції.

Універсальне застосування

Комплекти АМБАР дозволяють зводити будівлі будь-яких розмірів з безопорними прольотами до 21 м

Готове рішення АМБАР підходить для будівництва:

  • складських будівель і ангарів,

  • зерносховищ, овочесховищ,

  • тваринницьких комплексів,

  • будівель автомийок, СТО,

  • боксів і гаражів для техніки.

Економія на будівництві до 60%

При будівництві споруд АМБАР не потрібне застосування каркасів – ферм, балок, опор. Будівля АМБАР – єдина самонесуча конструкція із конструкційної сталі високої міцності, що виготовлена за державними стандартами. Незначна вага конструкції не вимагає складних фундаментів глибокого закладання. Низька металоємність будівлі і полегшений конструктив фундаменту роблять будівництво дешевшим на 40-60%.

Мінімальні строки будівництва

Будівництво безкаркасної будівлі АМБАР площею 1000 кв.м. займає до 15 днів. Замовник може використовувати готове приміщення вже через 15 днів після передплати за договором підряду.
Після закінчення будівництва будівля не вимагає оздоблювальних робіт, має чисті та естетичні поверхні, зручна та універсальна у використанні.
Арочна будівля може бути утеплена пенополіуретаном або мінеральною ватою.

Відсутність проміжних опор (колон)

Наша технологія дозволяє перекривати прольоти до 24 метрів в типових спорудах і до 32 метрів – у спеціальних спорудах без застосуванням проміжних опор. При експлуатації будівлі не виникають «мертві зони», що створюються проміжними опорами (колонами).

Герметична і довговічна будівля

З’єднання прямих і арочних панелей виконується без застосування болтів, заклепок, кріпильних елементів, для яких необхідні технологічні отвори. Цілісність будівельних панелей по всій їх довжині – не порушується. Автоматична забортовочна машинка забезпечує ефект «консервної банки», тобто повну герметичність готової будівлі АМБАР.

Безкоштовна проектна документація

На кожну будівлю надається повний пакет документів для:

  • введення будівлі в експлуатацію, оформлення та реєстрації права власності;
  • участі у державних і місцевих програмах цільового фінансування;
  • організації фінансування будівництва за рахунок пільгового або комерційного кредитування, грантів;
  • отримання відшкодування ПДВ.

Всі будівлі комплектуються проектно-кошторисною документацією,
достатньою для введення будівлі в експлуатацію.